Dzień w Mieszkaniach Treningowych.
5 marca 2021
Artystycznie i kolorowo jest u nas w każdą sobotę!
28 kwietnia 2021
Dzień w Mieszkaniach Treningowych.
5 marca 2021
Artystycznie i kolorowo jest u nas w każdą sobotę!
28 kwietnia 2021

Marzec, szczególnie początek marca kojarzy się koninianom z corocznym cyklem wydarzeń, które w swoim założeniu dotyczą sfery kobiet w kulturze, sporcie czy w wymiarze społecznym. W tym roku odbyła się 13 odsłona Projektu Konin, Miasto Kobiet. Każdego roku w marcu również Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ włącza się w Projekt proponując mieszkańcom i mieszkankom Konina własne spojrzenie na kobiety organizując eventy, wystawy, akcje itp.

W tym roku w Projekcie Konin, Miasto Kobiet zaprezentowaliśmy wystawę wirtualną pod nazwą KOBIETY AKADEMII. Codziennie od 5 do 13 marca 2021 o godzinie 20:00 przedstawialiśmy w social mediach jedną z Bohaterek.

Kobiety Akademii

Dziewięć silnych i mądrych kobiet, dla których KONIN stał się przystankiem, a może raczej stacją przesiadkową do samodzielnego życia! Dla wielu kobiet z niepełnosprawnością pobyt w Koninie, w Mieszkaniach Treningowych Fundacji PODAJ DALEJ to czas na zmiany w życiu. Odważyły się wziąć udział w niełatwym programie aktywizującym. Przyjechały z najdalszych regionów Polski. Teraz same zmieniają swoje życie na lepsze, bardziej akceptowalne, samodzielne i niezależne.

TUTAJ MOZECIE ZNALEŹĆ HISTORIE KOBIET