• Naprawdę warto tu przyjechać! Przed przyjazdem nic nie umiałem - leżałem tylko w łóżku. Teraz jest inaczej, więcej przebywam na wózku. Jestem silniejszy dzięki ćwiczeniom, jestem bardziej niezależny. Przy wielu czynnościach nikt mi nie musi już pomagać. Przyjechałem tutaj żeby coś się zmieniło w moim życiu i  zmieniło się  na lepsze.
  Sebastian
 • Teraz czuje się na tyle silny i sprawny, że planuje kupić samochód by dojeżdżać na treningi rugby do Łodzi. Bez samochodu to niemożliwe, zajmuje zbyt dużo czasu.  Naprawdę warto się  pomęczyć, zaryzykować, wyjść poza  strefę komfortu.. To konieczne aby coś zmienić. Po prostu warto żyć.
  Michał
 • ... wziąłem się w garść. A Ty? Albo nadal  będziesz leżeć i jeść obiadki mamy,  albo  bierzesz się za siebie i walczysz o swoją niezależność. Ja też "skosztowałem" zależności, wtedy dom stał się więzieniem. I zrobiłem wszystko by zacząć od nowa.
  Kuba
 • Możecie zmienić  swoje życie, ruszcie tyłki , zacznijcie ćwiczyć. Odważcie się na przyjazd do mieszkań  treningowych. Możemy zrobić wiele, to nic, że zajmuje nam to więcej czasu.
  Joanna
 • Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, przestać bać się świata i ludzi, chodzić z podniesiona głową to mieszkania treningowe są najlepszym miejscem, by to osiągnąć!
  Monika
 • Jeśli miałeś wątpliwości czy wysłać zgłoszenie do Akademii to mam nadzieję, że teraz masz ich mniej - może się okazać, że tak jak  w moim  przypadku będzie to początek najlepszych chwil w  Twoim życiu. Życzę Ci dobrych wyborów.
  Patrycja
 • Jestem dumna z tego, że nauczyłam się gotować i kontrolować wydatki. Takie i wiele innych umiejętności można nabyć w mieszkaniach treningowych.
  Marta
 • To szansa na spełnienie marzeń, pomaga wybrać priorytety, obrać cel. Warto, bo zyskasz bardzo wiele. Postaw na siebie, bo nikt inny za ciebie życia nie przeżyje.
  Ala
 • Każdy może poznać system jazdy na wózku, co dla samodzielności jest bardzo ważne.
  Oskar
 • Stałam się bardziej samodzielna i niezależna. Cały czas odkrywam nowe rzeczy, których chcę spróbować.
  Magda
 • To wielkie i dopracowane przedsięwzięcie, które pomoże Wam osiągnąć samodzielność poszerza przyjaźnie, rozwija pasje oraz możliwości godnego życia.
  Konrad
 • Mieszkanie treningowe to miejsce, gdzie można sprawdzić swoje możliwości, nauczyć się radzić sobie w domowych czynnościach, ale przede wszystkim stać się bardziej pewnym siebie.
  Anita
 • Jeżeli będziemy tylko ciężko pracować, to osiągniemy cel, jaki tylko sobie założymy oraz udowodnimy samym sobie ze można wszystko!
  Bartek
 • Jeśli czujesz, że nie jesteś w pełni samodzielny i chcesz to zmienić - zmierzyć się z własnymi słabościami, poprawić swój standard funkcjonowania i dodatkowo przeżyć wartościową przygodę życia, która być może na zawsze je odmieni, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie.
  Karina

Michał


Teraz czuje się na tyle silny i sprawny, że planuje kupić samochód by dojeżdżać na treningi rugby do Łodzi. Bez samochodu to niemożliwe, zajmuje zbyt dużo czasu.  Naprawdę warto się  pomęczyć, zaryzykować, wyjść poza  strefę komfortu.. To konieczne aby coś zmienić. Po prostu warto żyć.

Kuba


... wziąłem się w garść. A Ty? Albo nadal  będziesz leżeć i jeść obiadki mamy,  albo  bierzesz się za siebie i walczysz o swoją niezależność. Ja też "skosztowałem" zależności, wtedy dom stał się więzieniem. I zrobiłem wszystko by zacząć od nowa.

Sebastian


Naprawdę warto tu przyjechać! Przed przyjazdem nic nie umiałem - leżałem tylko w łóżku. Teraz jest inaczej, więcej przebywam na wózku. Jestem silniejszy dzięki ćwiczeniom, jestem bardziej niezależny. Przy wielu czynnościach nikt mi nie musi już pomagać. Przyjechałem tutaj żeby coś się zmieniło w moim życiu i  zmieniło się  na lepsze.

Joanna


Możecie zmienić  swoje życie, ruszcie tyłki , zacznijcie ćwiczyć. Odważcie się na przyjazd do mieszkań  treningowych. Możemy zrobić wiele, to nic, że zajmuje nam to więcej czasu.

Karina


Jeśli czujesz, że nie jesteś w pełni samodzielny i chcesz to zmienić - zmierzyć się z własnymi słabościami, poprawić swój standard funkcjonowania i dodatkowo przeżyć wartościową przygodę życia, która być może na zawsze je odmieni, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie.

Bartek


Jeżeli będziemy tylko ciężko pracować, to osiągniemy cel, jaki tylko sobie założymy oraz udowodnimy samym sobie ze można wszystko!

Anita


Mieszkanie treningowe to miejsce, gdzie można sprawdzić swoje możliwości, nauczyć się radzić sobie w domowych czynnościach, ale przede wszystkim stać się bardziej pewnym siebie.

Konrad


To wielkie i dopracowane przedsięwzięcie, które pomoże Wam osiągnąć samodzielność poszerza przyjaźnie, rozwija pasje oraz możliwości godnego życia.

Magda


Stałam się bardziej samodzielna i niezależna. Cały czas odkrywam nowe rzeczy, których chcę spróbować.

Oskar


Każdy może poznać system jazdy na wózku, co dla samodzielności jest bardzo ważne.

Ala


To szansa na spełnienie marzeń, pomaga wybrać priorytety, obrać cel. Warto, bo zyskasz bardzo wiele. Postaw na siebie, bo nikt inny za ciebie życia nie przeżyje.

Marta


Jestem dumna z tego, że nauczyłam się gotować i kontrolować wydatki. Takie i wiele innych umiejętności można nabyć w mieszkaniach treningowych.

Patrycja


Jeśli miałeś wątpliwości czy wysłać zgłoszenie do Akademii to mam nadzieję, że teraz masz ich mniej - może się okazać, że tak jak  w moim  przypadku będzie to początek najlepszych chwil w  Twoim życiu. Życzę Ci dobrych wyborów.

Monika


Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, przestać bać się świata i ludzi, chodzić z podniesiona głową to mieszkania treningowe są najlepszym miejscem, by to osiągnąć!
Wesprzyj!