Artystycznie i kolorowo jest u nas w każdą sobotę!

Kobiety Akademii
29 marca 2021
Przesuwamy granice naszych możliwości!
24 maja 2021
Kobiety Akademii
29 marca 2021
Przesuwamy granice naszych możliwości!
24 maja 2021

Sobotnie zajęcia arteterapii z Ewą i Marcinem❤️??? to czas tworzenia niesamowitych rzeczy, zarówno plastycznych jak i kulinarnych. Czas odkrywania swoich talentów i możliwości artystycznych ❤️???

Mieszkańcy podczas zajęć tworzą dzieła artystyczne, które nie tylko ozdabiają wnętrza mieszkań treningowych…ale też z inicjatywy Ich samych część z prac została przekazana na bardzo ważna akcję, ponieważ fundusze z licytacji pozwalają kontynuować prace remontowo – budowlane w Osadzie Janaszkowo. Dzięki temu już niebawem będziemy mogli korzystać z nowoczesnego Centrum Rehabilitacji w Osadzie.

Kto śledzi aukcje Naszej Fundacji na Niespodzianki PODAJ DALEJ ten wie, jakim powodzeniem cieszyły się prace wykonane przez uczestników zajęć arteterapii w Mieszkaniach Treningowych ??? A już niebawem kolejna partia obrazów trafi na aukcje. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych aukcjach na facebooku Niespodzianki PODAJ DALEJ

Zajęcia arteterapii odbywają się w ramach Projektu AKADEMIA SAMODZIELNOŚCI dla osób z niepełnosprawnością w Wielkopolsce współfinansowanego z WPRO – Wielkopolski Urząd Marszałkowski (WRPO 2014+)