Sentymentalna podróż w czasie.
27 lutego 2024
Nie tylko drzewa kwitną wiosną…
28 marca 2024
Sentymentalna podróż w czasie.
27 lutego 2024
Nie tylko drzewa kwitną wiosną…
28 marca 2024

W każdym z Was jest piękno, trzeba jedynie odkryć, wydobyć je na powierzchnię. Czasami potrzebna jest pomoc drugiej osoby, która pokaże, że kompleksy, które skutecznie pukają do Waszych myśli i powtarzają „jesteś za chudy, jesteś za gruba, masz krzywe nogi, za małe oczy” i te wszystkie inne słowa, to tylko kłamstwa w które kiedyś uwierzyliście i solidnie pielęgnujecie. Czasem choroba albo  skutki urazów próbują pozbawić Was wiary w swoje piękno, ale od dziś koniec z tym!

Mam dla Was dobrą wiadomość… piękno jest w Was!! W każdym z Nas.

. Piękno to nie tylko ciało, lecz przede wszystkim dusza, którą możemy dostrzec w oczach, uśmiechu, gestach. O tym wszystkim przekonali się mieszkańcy Domu Samodzielności i Akademii Życia i Samodzielności  Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej w Koninie podczas warsztatów fotograficznych i sesji, która wyłoniła cudowne piękno każdej z osób.

Wystarczy przychylne oko i serce drugiego człowieka aby pokazać jak dużo uroku kryje się w każdym człowieku i jakim cudem jest każdy z nas.

Zatem od dziś pamiętaj Jesteś piękny!, jesteś piękna! Ciesz się tym, pielęgnuj w sobie tę myśl i idź przez życie z podniesioną głową.

Projekty DOM SAMODZIELNOŚCI i AKADEMIA ŻYCIA I SAMODZIELNOŚCI

finansowane są z środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Małgorzata Tyczewska