Aktywna rehabilitacja grupowa.

Walcząc o marzenia… polskeradio.pl 20.10.2021
24 października 2021
Koniec roku obfitujący w nagrody i wyróżnienia!
28 listopada 2021
Walcząc o marzenia… polskeradio.pl 20.10.2021
24 października 2021
Koniec roku obfitujący w nagrody i wyróżnienia!
28 listopada 2021

Aktywna rehabilitacja to doskonałe uzupełnienie fizjoterapii, a jednocześnie praca nad kondycją, siłą i wytrzymałością. W każdą środę dołączamy do grupy aktywnych osób z niepełnosprawnością, aby na sali gimnastycznej trenować ciało, ćwiczyć jego siłę i wytrzymałość, aby szybciej, sprawniej i efektywniej dochodzić do niezależności w codziennym życiu. Aktywna rehabilitacja grupowa to nieodzowny element Programu aktywizującego, który realizujemy w mieszkaniach treningowych oczywiście pod czujnym okiem instruktorów i trenerów i przy wsparciu asystentów i wolontariuszy ??

Zajęcia aktywnej rehabilitacji grupowej są też okazją do spotkania się absolwentów z poprzednich edycji z obecnymi uczestnikami. Bardzo pomocne uwagi i najczęściej wypowiadane słowa…” ćwicz! nie trać czasu, ponieważ 12 tygodni pobytu bardzo szybko mija. Wykorzystaj ten czas dla siebie na MAXA”

Projekt Akademia Życia i Samodzielności realizowana jest w mieszkaniach treningowych Fundacja imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ i jest współfinansowany z funduszy PFRON – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.