Koniec roku obfitujący w nagrody i wyróżnienia!

Aktywna rehabilitacja grupowa.
24 października 2021
Coś się kończy, coś się zaczyna…
7 grudnia 2021
Aktywna rehabilitacja grupowa.
24 października 2021
Coś się kończy, coś się zaczyna…
7 grudnia 2021

W ostatnim tygodniu listopada 2021 z ogromnym wzruszeniem i radością przyjęliśmy widomości z Warszawy i Poznania o wspaniałych nagrodach dla Pani Zuzanny Janaszek – Maciaszek Prezesa Fundacji PODAJ DALEJ oraz dla działań, które realizuje Fundacja PODAJ DALEJ.

22 listopada 2021 Pan Prezydent RP Andrzej Duda w towarzystwie małżonki Pani Prezydentowej wręczył nagrody „Dla Dobra Wspólnego” – wśród nagród była ta specjalna, nagroda im. Piotra Pawłowskiego, która przyznana została Zuzannie Janaszek -Maciaszek Prezes Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

Nagrody „Dla Dobra Wspólnego” przyznawane przez Prezydenta RP promują postawy, działania i projekty obywatelskie na rzecz dobra wspólnego. Honorują szczególne zaangażowanie osób, organizacji pozarządowych i wartościowych przedsięwzięć społecznych budujących wspólnotę obywatelską. Więcej informacji na stronie PODAJ DALEJ

 25 listopada 2021 reprezentacja Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ udała się do Poznania, gdzie w pięknych wnętrzach Muzeum Sztuki Użytkowej wzięła udział w Gali konkursu „Działania Godne Uwagi”.

W tym roku otrzymaliśmy dwie nagrody za działania związane z Fundacją PODAJ DALEJ. Odebrały je : Zuzanna Janaszek – Maciaszek za  Osadę Janaszkowo Centrum Rehabilitacji , miejsce w którym odbywa się rehabilitacja osób z niepełnosprawnością, oraz Anna Rosiak – Walczak za opowiadania O Lisku Ibisku . Książka z wyjątkowymi opowiadaniami o lisku, który oswaja problemy niepełnosprawności i uczy dzieci tolerancji wobec inności. Więcej informacji na stronie PODAJ DALEJ

Gratulujemy z uczuciem wielkiej radości!!!