Sierpień w mieszkaniach treningowych.

Szkolimy się dla Was!
30 lipca 2021
Leniwe przedpołudnie w PR
26 sierpnia 2021
Szkolimy się dla Was!
30 lipca 2021
Leniwe przedpołudnie w PR
26 sierpnia 2021

Po cotygodniowych trudach związanych z ćwiczeniami, zajęciami ze specjalistami i trenerami, basenach, salach treningowych, wcale nie leżymy a wręcz przeciwnie – odpoczywamy aktywnie!!!

Upalne lato, chociaż chyli się już ku końcowi, powoduje, że chcemy jeszcze trochę z niego czerpać. Układamy więc plany na wycieczki i spędzanie wolnego czasu w pięknych okolicznościach przyrody (cytując klasyka). Mamy ogromną przyjemność z usytuowania naszych mieszkań treningowych w pobliżu rzeki Warty i przylegającego do niej bulwaru. W centrum konińskiej Starówki odbywają się imprezy i koncerty w których chętnie bierzemy udział. Korzystamy ze słońca, pysznych lodów i kawy w okolicznych ogródkach kawiarnianych.

Wyprawa do poznańskiego Zoo, które położone jest nad jeziorem Maltańskim, była nie lada wyzwaniem dla naszych mieszkańców. Nierówny teren, piaszczyste drogi i parę hektarów parku w którym, za każdym rogiem odnajdujemy niesamowicie atrakcyjne wybiegi dla zwierząt to kolejna motywacja do pracy nad kondycją. Każdy, przypominający naturalne środowisko egzotycznych zwierząt fragment zachęcał do zrobienia kolejnych samodzielnych metrów. Zmęczenie i ogromna satysfakcja!!!

Mieszkania Treningowe są realizowane w ramach Projektu Akademia Życia i Samodzielności współfinansowanego z środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz 1% podatku.