Witaj życie!
21 maja 2023
W drobnym ciele duża siła!
30 czerwca 2023
Witaj życie!
21 maja 2023
W drobnym ciele duża siła!
30 czerwca 2023

DOM SAMODZIELNOŚCI już czeka na osoby z niepełnosprawnością.

01.04.2023 roku w Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka powstało  nowe mieszkanie treningowe dla dorosłych osób z niepełnosprawnością pn. DOM SAMODZIELNOŚCI.

Ideą programu jest osiągnięcie przez uczestników jak największej niezależności i samodzielności w życiu codziennym, tak wiec głównym punktem programu usamodzielniającego są treningi mieszkalnictwa. Ale nie tylko….na uczestników czeka dużo ciekawych zajęć; sprtowo- rehabilitacyjnych, treningów społecznych i wyjść kulturalnych. Mamy do zaproponowania wsparcie specjalistów; logopedy, pedagoga, psychologa i innych.

 Jeśli chcesz aby Twoje życie nabrało nowej jakości, stało się pełniejsze i ciekawsze to dobrze trafiłeś. To miejsce jest  właśnie dla Ciebie. Tutaj poznasz ciekawych ludzi, zdobędziesz nowe umiejętności z wielu dziedzin życia, wzmocnisz swoje ciało a umysł nakarmisz pozytywną energią. Przez 8 tygodni, bo tyle trwa program będzie pracować z Tobą wielu specjalistów między innymi: trenerzy, fizjoterapeuci, doradcy i asystenci. Dużą wagę przykładamy do jakości pracy w związku z czym kadra mieszkań treningowych regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach. Twój komfort psychiczny jest dla nas bardzo ważny, dlatego program z którego skorzystasz będzie przygotowany w sposób indywidualny, dostosowany specjalnie do Twoich potrzeb.

Czekamy na Ciebie i zapraszamy serdecznie !

Małgorzata Tyczewska

Projekt Dom Samodzielności jest współfinansowany z środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych