Lato w Mieszkaniach Treningowych.

Testowanie!
24 maja 2021
Mieszkania treningowe _Fundacja Podaj Dalej_Dostępność+
5 lipca 2021
Testowanie!
24 maja 2021
Mieszkania treningowe _Fundacja Podaj Dalej_Dostępność+
5 lipca 2021

W ciepłe letnie dni, wolne od zajęć programowych uczestnicy wcale się nie nudzą. Pogoda sprzyja a energii jest w nas coraz więcej, żeby korzystać z letnich atrakcji.

Ostatnie dni obfitowały w ilość atrakcji. Uczestnicy Programu aktywizującego Mieszkań Treningowych wzięli udział w fantastycznym spływie kajakowym rzeką Wartą. Wspaniała zabawa, dużo słońca, woda i wiosłowanie!!! Wszyscy szczęśliwie dopłynęli do mety, na której czekały na nas kolejne atrakcje; joga na trawie oraz pyszne jedzenie.

Wspaniały dzień w Osadzie Janaszkowo również przyniósł wiele atrakcji, chociaż miał to być zwykły dzień, w którym odbywają się tam zajęcia fizjoterapii i aktywnej rehabilitacji. Otóż, był to dzień w którym Osadę Janaszkowo odwiedzili przyjaciele Fundacji oraz ludzie dobrego serca dzięki którym powstaje tu Centrum Rehabilitacji. To ważne dla nas, ponieważ możemy korzystać z jeszcze większej oferty rehabilitacyjnej.

A w tak zwanym międzyczasie emocje sportowe związane z UEFA EURO 2021!!!

Na koniec dnia na sąsiadującym z lokalizacją naszych mieszkań treningowych Bulwarze nadwarciańskim, koncert zespołu Father’s Friends. I wspaniała zabawa na rozpoczęcie wakacji LATO 2021!