Nowe możliwości dla uczestników Programu Mieszkań Treningowych
29 stycznia 2021
Dzień w Mieszkaniach Treningowych.
5 marca 2021
Nowe możliwości dla uczestników Programu Mieszkań Treningowych
29 stycznia 2021
Dzień w Mieszkaniach Treningowych.
5 marca 2021

Dla uczestników Programów aktywizujących w Mieszkaniach Treningowych ograniczenia są tylko w głowach – w głowach innych!

My wiemy, że niepełnosprawność nie musi być przeszkodą w osiąganiu celów życiowych, rozwijaniu zainteresowań czy pokonywaniu własnych słabości. Coraz wyżej stawiamy sobie „poprzeczkę”. Osiągnąłeś jedno…już marzysz o nowych wyzwaniach. Dla jednych z nas celem będzie samodzielne przyrządzenie sobie kanapki na śniadanie, dla innych korzystanie z internetowego konta, jeszcze inni nie spoczną, póki nie wejdą samodzielnie (na wózku)po schodach!!! Ale każdy, nawet najdrobniejszy sukces powoduje, że chcemy więcej…

Absolwenci kończąc Akademię mówią…” nie trać czasu, walcz o siebie…”To przesłanie dla wszystkich tych, którzy myślą, że to nie dla nich. Którzy myślą, że nie pokonają barier stawianych przez życie. Którzy jeszcze w głowach mają ograniczenia!

Program Akademia Życia i Samodzielności jest współfinansowana z środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz 1% podatku.